hakkımızda


Ağırlıklı olarak Gebze Hafriyat bölgesinde olmak üzere İstanbul ve bölge illere ulaşan hizmet ağımız ile 30 yıllık tecrübe, geniş makina parkı ve deneyimli teknik kadromuz ile her türlü hafriyat işlerine kısa sürede çözüm üretmekteyiz. Bir çok altyapı, kanal ve yıkım işlerinin hızlı ve komplike bir şekilde yapılması için makine parkını, çağımıza uygun olarak yeni ve son model makinalar ile geliştirmiş ve ekseriyetinde hizmet ağını sadece İstanbul içinde değil çevre illere kadar yayarak hizmet etmeye devam etmiştir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


ŞİRKET POLİTİKAMIZ

Şirketimiz Altyapı ve Hafriyat alanındaki 30 yıllık tecrübesine yeni kurmuş olduğumuz GÜLTEKİNLER HAFRİYAT TAŞIMACILIK İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ile yeni güçlü makine parkı ile daha modern, daha hızlı, daha teknik ve daha sorunsuz bir yapıya kavuşturarak; anlaşması yapılan işleri zamanından önce tamamlayıp bu alanda kısa zamanda çok iyi referanslara sahip olmuştur.

Firmamız prensip olarak; dürüstlük ve taahhüdümüzdeki işi zamanında teslim etmeyi ve kısa zamanda kazandığı iyi referansları daha da ilerleterek, Hafriyat, Dolgu ve Altyapı alanında en güçlü firma olmayı hedeflemektedir.

HAFRİYAT, İNŞAAT VE YIKINTI ATIKLARI YÖNETMELİĞİ

Katı Atıkların kontrolü yönetmeliği: 14/03/1991 tarihli ve 20814 sayılı Resmi gazetede yayımlanan Yönetmeliği,

Tehlikeli Atıkların kontrolü yönetmeliği: 27/08/1995 tarihli ve 22387 sayılı Resmi gazetede yayımlanan Yönetmeliği,

Hafriyat Toprağı: İnşaat öncesinde arazinin hazırlanması aşamasında yapılan kazı ve benzeri faaliyetler sonucunda oluşan toprağı,

İnşaat Atıkları: Konut, bina, köprü, yol ve benzeri alt ve üst yapıların yapımı esnasında ortaya çıkan atıkları,

Yıkıntı Atıkları: Konut, bina, köprü, yol ve benzeri alt ve üst yapıların tamiratı, tadilatı, yenilenmesi, yıkımı veya doğal bir afet sonucunda ortaya çıkan atıkları,

Asfalt Atığı: Yol, havaalanı pisti ve benzeri yapıların tamiratı, tadilatı,yenilenmesi ve yıkımı sırasında ortaya çıkan ve bünyesinde asfalt, zift, doğal polimer ve benzeri malzeme bulunan atıkları,

Bitkisel Toprak: Bitki gelişimi için organik ve inorganik madde ile hava ve su sağlayan toprağı,

 

Yönetmeliklere göre genel ilkeler;

Hafriyat toprağı, inşaat ve yıkıntı atıklarının yönetimine ilişkin genel ilkeler şunlardır;

a)Atıkların kaynağında en aza indirilmesi esastır.

b)Bu atıkların yönetiminden sorumlu kişi, kurum/kuruluşlar atıkların çevre ve insan sağlığına olabilecek zrarlı etkilerinin azaltılması için gerekli tedbirleri almakla yükümlüdürler.

c)Hafriyat toprağı ile inşaat/yıkıntı atıklarının geri kazanılması ve özellikle altyapı malzemesi olarak yeniden değerlendirilmesi esastır. Hafriyatçı ve hafriyatçılar.

d)Hafriyat toprağı ile inşaat/yıkıntı atıklarının karıştırılmaması esastır.

e)Sağlıklı bir geri kazanım ve bertaraf sisteminin oluşturulması için atıkların kaynağında ayrılması ve "seçici yıkım" esastır.

f)Hafriyat toprağı ile inşaat/yıkıntı atığı üreticileri, atıklarının bertarafı için gerekli harcamaları karşılamakla yükümlüdürler.

 

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı hafriyat ve iş makineleri, kiralama alanında çözüm sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmak.

VİZYONUMUZ

Hafriyat ve Altyapı sektöründe müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İlkeleri dürüstlük, kalite ve disiplin içinde olan Gültekinler Hafriyat İnşaat; Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı, Sektöre ait, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı, Tüm çalışanlarda kalite, çevre ve iş güvenliği bilincini tesis etmeyi, İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı Kalite Politikası olarak belirlemiştir.

İNSAN KAYNAKLARI

Nitelikli insan kaynağı ile çalışmak şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak, bir ailenin bireyleri olduklarını ve değerli olduklarını hissettirmek, çalışanların sistemi geliştirmeye yönelik eleştiri ve öneri sunmalarını teşvik etmektir. Çalışma arkadaşlarımızla kurumumuza, işimize, vizyonumuza inanarak verimli ve güven ortamında çalışmaya; kazanmaya, kazandırmaya ve büyümeye devam edeceğiz...

Gültekinler Hafriyat © Tüm Hakları Saklıdır

Web Design: barisozhan.com